Realizacje

Wrapping, Stylizacje

OKLEJANIE SAMOCHODU

To najszybciej rozwijająca się dziedzina stylizacji oraz personalizacji pojazdów. W szybki, bezpieczny dla pojazdu i łatwy sposób można całkowicie zmienić oblicze pojazdu tylko przy użyciu folii. Rozwijając to słowo mamy na myśli oklejanie pojazdu specjalnymi foliami przeznaczonymi do stylizacji pojazdów.

Folie są tak wytworzone, aby imitowały lakier samochodowy, jego kolor, strukturę oraz zachowanie. W przypadku foli mamy możliwość wyboru rodzaj odbicia światła od powierzchni folii – połysk/satyna/mat. Wszystkie te rzeczy składają się w to, że Twoje auto może stać się indywidualnym projektem, który jest stworzony i pasuje tylko do Ciebie.

Pracujemy na najlepszych światowych markach co daje nam wieloletnią gwarancje oraz możliwość powrotu do oryginalnego wyglądu pojazdu w każdej chwili.

Woskowanie

Uznawana jest za podstawowe zabezpieczenie lakieru samochodowego. Dobrej jakości wosk aplikowany na lakier nada blask Twojemu samochodowi oraz ochroni przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Po aplikacji zanieczyszczenia łatwiej usuwa się z lakieru. Taki sposób zabezpieczenia utrzymuje się na aucie od 2-4 miesięcy w zależności od rodzaju aplikowanego wosku i eksploatacji samochodu. Woski ochronne są nieporównywalnie słabszą ochroną w porównaniu z ceramicznymi powłokami ochronnymi.

Korzystamy tylko renomowanych marek wosków jak: Zymol, Swiswaxx, Collinite oraz Poorboy’s.

Zapraszamy do zapoznania się z firmowym facbookiem

tam znajdą Państwo aktualne informację z życia firmy oraz aktualne promocje